Life Innovation

Myjeme To

Úklid, horkovodní mytí, čištění a údržba povrchů a ploch v exteriérech a interiérech.

www.myjemeto.cz

Mytí a čištění střech – horkovodní mytí a čištění organických a atmosférických nečistot z betonových, pálených a plechových střech.

Mytí a čištění fasád, zdí a plotů – horkovodní mytí, čištění a renovace různých typů fasád, zdí, plotů a jiných ploch od všech organických a atmosférických nečistot, za pomoci vysokotlakých čistících strojů s použitím ekologicky nezávadných přípravků.

Mytí a čištění zámkové dlažby, chodníků a parkovišť – horkovodní mytí, čištění a renovace různých typů dlažby, chodníků, cyklostezek, parkovišť a jiných ploch od všech organických a atmosférických nečistot, za pomoci vysokotlakých čistících strojů s použitím ekologicky nezávadných přípravků.

Mytí a čištění sportovišť – horkovodní mytí a čištění organických a atmosférických nečistot sportovních povrchů a umělých trávníků, tribun a ochozů sportovních hal, stadionů, hřišť a sportovišť za pomoci vysokotlakých čistících strojů s použitím ekologicky nezávadných přípravků.

Mytí, čištění a renovace vnitřních povrchů – horkovodní mytí, čištění a renovace organických a atmosférických nečistot interiérů, výrobních hal a provozů, škol, hotelů, úřadů, kanceláří, nemocnic, poliklinik, ordinací, domovů pro seniory, restaurací, jídelen a gastro provozů pomocí speciální strojní techniky s použitím ekologicky nezávadných chemických prostředků. 

Mytí a čištění čerpacích stanic a průmyslových provozů – mytí a čištění čerpacích stanic, průmyslových provozů, výrobních a skladovacích hal s použitím profesionálních horkovodních vysokotlakých strojů v kombinací se speciálními ekologicky nezávadnými čistícími prostředky.

Čištění a odmaštění CNC strojů – obráběcí centra, soustruhy, průmyslové a víceosé stroje.

3D měření nadrozměrných obrobků a konstrukcí s vysokou přesností.

Kontroly geometrické přesnosti strojů a jejich opravy.

Kalibrace odměřování, údržba a servis CNC strojů.

Servis vřeten a elektrovřeten obráběcích strojů.

Stěhování strojů a výrobních linek.

Demontáž a montáž CNC strojů.

Práce a služby (nejen) pro zimní období :

Mytí, čištění a renovace povrchů a ploch v interiérech. / Úklid sněhu na stavbách, okolo budov, ze střech hal, odstranění rampouchů z budov.

Likvidace nelegálních skládek (celoročně). / Vyklízení bytů, domů, půd, podkroví, sklepů, garáží, kanceláří, ordinací a jiných prostor (celoročně).